מכירה פומבית 424 חלק א' Painting and Decorative Arts
Ansorena
13.12.22
Calle de Alcalá, nº52, 28014 Madrid (Spain), ספרד

פריט 339:

PEGGY KAUFFMAN
SS Follow me, 1995

עמלת בית המכירות: 23%
המכירה התקיימה בתאריך 13.12.22 בבית המכירות Ansorena

SS Follow me, 1995
( / (Estados Unidos, S.XX))
25 cm
Bronce patinado y parcialmente policromado
Firmado, titulado y fechado. Con sello de fundición "Argos". Sobre base cúbica de mármol verde.