מכירה פומבית 424 חלק א' Painting and Decorative Arts
Ansorena
13.12.22
Calle de Alcalá, nº52, 28014 Madrid (Spain), ספרד

פריט 329:

FRIEDRICH GOLDSCHEIDER
Busto de dama con estola

נמכר ב: €400
עמלת בית המכירות: 23%
המכירה התקיימה בתאריך 13.12.22 בבית המכירות Ansorena

Busto de dama con estola
(1845 / 1897)
58 cm
Terracota policromada
Con sello: "Fr. Goldscheider reproduction reserveé" y número inciso: 969/21.
Presenta restauraciones y pequeñas faltas.