מכירה פומבית 423 חלק ב' Painting and Decorative Arts
Ansorena
3.11.22
Calle de Alcalá, nº52, 28014 Madrid (Spain), ספרד

פריט 1038:

Buró "à abattant", pps.S.XX. Chapado en palma de caoba y columnas laterales talladas.

עמלת בית המכירות: 23%
המכירה התקיימה בתאריך 3.11.22 בבית המכירות Ansorena

Presenta faltas.
Medidas: 126 x 110 x 59 cm