מכירה פומבית 414 חלק ב' Decorative Arts
Ansorena
4.11.21
Calle de Alcalá, nº52, 28014 Madrid (Spain), ספרד

פריט 915:

()
Cuna policromada con flores

נמכר ב: €160
90
עמלת בית המכירות: 22%
המכירה התקיימה בתאריך 4.11.21 בבית המכירות Ansorena

Cuna policromada con flores
82 x 104 x 65 cm.

Cuna pp. S. XX, en madera barnizada en caoba, con guirnladas florales en policromía. Necesita mínimo repaso en dos ruedas.