מכירה פומבית 414 חלק ב' Decorative Arts
Ansorena
4.11.21
Calle de Alcalá, nº52, 28014 Madrid (Spain), ספרד

פריט 883:

()
Caja joyero esmalte cloissonee

נמכר ב: €800
280
עמלת בית המכירות: 22%
המכירה התקיימה בתאריך 4.11.21 בבית המכירות Ansorena

12 x 21 x 17 cm.

Joyero pp.S.XX, en bronce dorado y esmalte cloisonné, tapa con placa de porcelana con perfil femenino.