מכירה פומבית 414 חלק ב' Decorative Arts
Ansorena
4.11.21
Calle de Alcalá, nº52, 28014 Madrid (Spain), ספרד

פריט 695:

GINÉS PARRA (1896 / 1960)
“Cabeza 2

נמכר ב: €1,200
900
עמלת בית המכירות: 22%
המכירה התקיימה בתאריך 4.11.21 בבית המכירות Ansorena

“Cabeza 2
Óleo sobre lienzo
35 x 27 cm

Firmado en el ángulo inferior derecho. Bibliohgrafía: "Gines Parra el espítitu de la materia 1896-1960", Centro de Arte Museo de Almeria, exposición 2006-2007, rep. pag 234