מכירה פומבית 413 חלק ב'
Painting and Decorative Arts
Ansorena
צור קשר עם בית המכירות
30.9.21
Calle de Alcalá, nº52, 28014 Madrid (Spain), ספרד
תנאי המכירה
הדגמת מכירה
פריט 476:
ANTONIO JOSE ESTRUCH (1838 / 1907)
עמלת בית המכירות: 22%
San Vicente Ferrer como el Ángel del Apocalipsis, 1893
Óleo sobre tabla.
17 x 9 cm.
Firmada y fechada en el reverso "José Es/truch año/1893"