מכירה פומבית 20
Aletheia Subastas
21.3.23
Carrer d'Aribau, 12308036 Barcelona, ES, ספרד

פריט 187:

Escuela española, s.XIX. Virgen con Niño coronada por ángeles.

נמכר ב: €300
€550
עמלת בית המכירות: 20.5%
מע"מ: 21% על העמלה בלבד
המכירה התקיימה בתאריך 21.3.23 בבית המכירות Aletheia Subastas

Óleo sobre lienzo adherido a fragmento de retablo. 48 x 26 cm.