מכירה פומבית 20
Aletheia Subastas
21.3.23
Carrer d'Aribau, 12308036 Barcelona, ES, ספרד

פריט 182:

Escuela española, s.XIX. La pelea.

Óleo sobre tabla. Firmado con iniciales R.L. 61 x 46 cm.

נמכר ב: €150
€300
עמלת בית המכירות: 20.5%
מע"מ: 21% על העמלה בלבד
המכירה התקיימה בתאריך 21.3.23 בבית המכירות Aletheia Subastas