מכירה פומבית 8
Aletheia Subastas
9.12.21
Carrer d'Aribau, 12308036 Barcelona, ES, ספרד

פריט 190:

Escuela española, s.XVIII.
Santas Justa y Rufina.

נמכר ב: €300
€500
עמלת בית המכירות: 20.5%
מע"מ: 21% על העמלה בלבד
המכירה התקיימה בתאריך 9.12.21 בבית המכירות Aletheia Subastas

Escuela española, s.XVIII.
Santas Justa y Rufina.

Óleo sobre tabla. Probablemente formara parte de un retablo.
23 x 56 cm.