מכירה פומבית 1 I Opening Auction
Alarcón Subastas
28.6.22
Lagasca 36. 28001 Madrid España, ספרד
[object Object]

פריט 5:

Armando Sendín (Río de Janeiro, Brasil 1925 - Marbella, España 2020)
Composición (1982)

עמלת בית המכירות: 20%
המכירה התקיימה בתאריך 28.6.22 בבית המכירות Alarcón Subastas

Composición (1982)
Firmado en el ángulo inferior izquierdo: " Sendin - 82". Técnica mixta sobre papel. Con su marco original en madera plateada, paspartú y cristal.
מידות:  13.5 x 12 ס"מ
מידות עם מסגרת:  28 x 23 ס"מ