נמכר ב:
€25
פריט 481:
25
צפיה בפריט
נמכר ב:
€45
פריט 482:
25
צפיה בפריט
פריט 483:
Isabel II. 8 maravedíes. 1849. Jubia. VI-80. B.O. MBC+/EBC-.
75
צפיה בפריט
פריט 484:
צפיה בפריט
נמכר ב:
€30
פריט 485:
15
צפיה בפריט
פריט 486:
צפיה בפריט
נמכר ב:
€30
פריט 487:
צפיה בפריט
נמכר ב:
€240
פריט 491:
195
צפיה בפריט
פריט 492:
Isabel II. 10 reales. 1842. Sevilla. RD. VI-464. Rayita en anv. MBC.
450
צפיה בפריט
נמכר ב:
€30
פריט 493:
Isabel II. 10 reales. 1854. Sevilla. VI-469. Golpes y rayas. MBC-.
15
צפיה בפריט
נמכר ב:
€30
פריט 494:
Isabel II. Escudo. 1866. Madrid. VI-480. Golpes. MBC-.
צפיה בפריט
נמכר ב:
€750
פריט 495:
750
צפיה בפריט
פריט 496:
275
צפיה בפריט
פריט 497:
Isabel II. 20 reales. 1861. Madrid. VI-517. Rayitas y golpecitos. MBC-
70
צפיה בפריט
פריט 498:
Isabel II. 2 escudos. 1867. Madrid. VI-538. Limpiada. EBC.
צפיה בפריט
נמכר ב:
€170
פריט 499:
Isabel II. 40 reales. 1864. Madrid. VI-568. MBC+.
צפיה בפריט
נמכר ב:
€175
פריט 500:
Isabel II. 4 escudos. 1867. Madrid. VI-572. B.O. EBC.
צפיה בפריט
נמכר ב:
€240
פריט 501:
Isabel II. 80 reales. 1842. Barcelona. CC. VI-585. BC+/MBC-.
240
צפיה בפריט
נמכר ב:
€35
פריט 502:
25
צפיה בפריט
נמכר ב:
€25
פריט 503:
צפיה בפריט
נמכר ב:
€15
פריט 504:
15
צפיה בפריט
נמכר ב:
€60
פריט 505:
צפיה בפריט
נמכר ב:
€20
פריט 506:
Amadeo I. 5 pesetas. 1871 *18-71. Madrid. SdM. VII-32. Gratada. MBC+.
15
צפיה בפריט
פריט 507:
צפיה בפריט
פריט 508:
70
צפיה בפריט
נמכר ב:
€30
פריט 509:
Alfonso XII. 20 centavos de peso. 1885. Manila. VII-69. Limpiada. MBC+.
צפיה בפריט
נמכר ב:
€60
פריט 510:
Alfonso XII. 50 centavos de peso. 1885. Manila. VII-80. R.B.O. EBC.
15
צפיה בפריט
פריט 511:
Alfonso XII. 5 pesetas. 1875* 18-75. Madrid. DEM. VII-81. B.O: EBC+.
350
צפיה בפריט
פריט 512:
180
צפיה בפריט
נמכר ב:
€320
פריט 513:
Alfonso XII. 5 ptas. 1778 *18-78. Madrid. DEM. VII-84. EBC+.
240
צפיה בפריט
נמכר ב:
€350
פריט 514:
350
צפיה בפריט
נמכר ב:
€20
פריט 515:
15
צפיה בפריט
פריט 516:
230
צפיה בפריט
נמכר ב:
€15
פריט 517:
Alfonso XII. 5 pesetas. 1884 *18-84. Madrid MSM. VII-90. MBC.
15
צפיה בפריט
נמכר ב:
€140
פריט 518:
140
צפיה בפריט
פריט 519:
25
צפיה בפריט
פריט 520:
650
צפיה בפריט
פריט 521:
צפיה בפריט
פריט 522:
Alfonso XII. 25 pesetas. 1884* 18-84. Madrid. MSM. VII-113. EBC-.
צפיה בפריט
פריט 523:
צפיה בפריט
נמכר ב:
€40
פריט 524:
Alfonso XIII. Peseta 1896*18-96. Madrid. PGV. VII-154. EBC.
צפיה בפריט
נמכר ב:
€40
פריט 525:
צפיה בפריט
נמכר ב:
€270
פריט 526:
צפיה בפריט
נמכר ב:
€20
פריט 527:
Alfonso XIII. 2 pesetas. 1905* 19-05. Madrid. SMV. VII-175. EBC+.
12
צפיה בפריט
נמכר ב:
€110
פריט 528:
Alfonso XIII. 5 pesetas. 1888*18-88. Madrid. MPM. VII-178. B.O. EBC.
90
צפיה בפריט
אני מעוניין לקבל מבית המכירות Jesús Vico התראות על מכירות חדשות